Świadectwa charakterystyki energetycznej

 

ŚWIADECTWA

Sporządzamy kompleksowo Świadectwa Charakterystyki Energetycznej budynków.

Świadectwo Charakterystyki Energetycznej budynku jest dokumentem niezbędnym do uzyskania pozwolenia na użytkowanie budynku po zakończeniu budowy, oraz dokonania jego sprzedaży lub wynajmu.

W zakres usługi wchodzi:

  • Przeprowadzenie ankiety dotyczącej obecnego stanu przegród / murów, okien, dachu, itp./, systemu grzewczego i innych istotnych elementów niezbędnych do wykonania obliczeń,
  • Zapoznanie się z dokumentacją budowlaną /projektem budowlanym, skanami niektórych stron z projektu, rzutami, przekrojami oraz opisem technicznym, itp.
  • Wykonanie obliczeń na postawie zebranych informacji – jest to pełne obliczenie, które uniemożliwia podważenie przez Nadzór Budowlany,
  • Wystawienie świadectwa charakterystyki energetycznej w formie papierowej w dwóch egzemplarzach oraz wersji elektronicznej na CD, zgodnie z Rozporządzeniem.

 

Ceny świadectw do ustalenia indywidualnego.

Przykładowy koszt wykonania certyfikatu dla lokalu mieszkalnego od 99 zł, dla domku jednorodzinnego o powierzchni ok 150 m² z pełną dokumentacją techniczną bez klimatyzacji już od 149 złotych.

Czas realizacji: do 3 dni roboczych.

Obsługa klienta / zamówienia  biuro@zielonapracownia.eu

Menagment / współpraca alicja@zielonapracownia.eu  

Adres: ul. Kilińskiego 1, 63-900 Rawicz

Telefon: tel.: +48 504 344 219
Firma Zielona Pracownia to ogrody tworzone z pasją już od 2006 roku. Inspiracja odnajdywana w otaczającej nas przyrodzie z niewinnego hobby przekształciła się w profesjonalnie i kompleksowo działającą firmę.